HİZMETLERİMİZ


ORGANİZASYON VE ETKİNLİKLER

Kongre, fuar, sempozyum gibi özel davetler ile spor karşılaşmaları, konserler ve sergiler gibi halka açık tüm etkinliklerde huzurun sağlanması ve genel asayişin korunması için AR Güvenlik hizmetinizde.

FABRİKA VE ÖZEL ŞİRKET BİNALARI

AR Güvenlik; fabrikaların ve özel şirket binalarının, danışma, ziyaretçi-personel ve araç giriş çıkışı, bina girişi, bina içi, çevre, sınır, kule gibi tüm alanlarının güvenlik hizmetlerini başarıyla yerine getirmektedir.

HAVAALANLARI

Stratejik bir öneme ve yoğun bir yolcu trafiğine sahip olan havaalanlarında üst düzey güvenlik tedbirlerini eksiksiz yerine getiririz.

SİTE VE APARTMAN GÜVENLİĞİ

Yaşam alanlarının güvenliği ve huzuru için AR Güvenlik hizmetinizde. Ailenizle geçirdiğiniz her özel dakikanın tadını çıkarmanız, gerek siz evdeyken gerek de evden uzakta olsanız dahi yaşam alanınızın güvenliğinin sağlandığından emin olmanız için AR Güvenlik sizlerle.

YAKIN KORUMA (VIP)

5188 Sayılı Özel Güvenlik Kanunu’nun gerektirdiği çalışma sertifikasına sahip özel güvenlik personelimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an her yerde yanı başınızdayız.

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Ziyaretçi trafiğinin yoğun olduğu alışveriş merkezlerinde hem mağazaların hem de ziyaretçilerin güvenliğini sağlamak da bizim işimiz. AR Güvenlik olarak sunduğumuz kaliteli hizmet ile birçok alışveriş merkezinin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

NAKİT TRANSFERİ

Hacmi ne olursa olsun, özel eğitimli personelimiz ve teknik imkanlarımızla nakit transferinizin sorunsuz gerçekleşmesi için her an yanınızdayız.

HUDUT VE SAHİLLLER

Yüksek güvenliğin esas olduğu hudut ve sahillerde; büyük kalabalıklar içinde dahi can güvenliğinizin sağlanması için yüksek gözlem ve takip yeteneğimizle her daim sizlerleyiz.

HASTANE VE SAĞLIK KURULUŞLARI

Sevdiklerinizle sağlıklı günlerde bir arada olmanız için hastane ve sağlık kuruluşlarında tam bir güvenlik ortamı sağlama sözü veriyoruz.

EĞİTİM KURUMLARI

Çocukların, gençlerin, öğretim görevlileri ile idari personelin güvenliğini sağlamak için her kademe eğitim kurumlarında görevimizin başındayız.

KAMU KURUM VE KURULUŞLARI

AR Güvenlik, büyükşehir belediyeleri tarafından işletilen metro istasyonları, çeşitli park ve bahçelerin yanı sıra TEİAŞ, BOTAŞ gibi bir çok kamu kurum ve kuruluşunun tüm güvenlik hizmetlerini yıllardır yüksek standartlar çerçevesinde sürdürmektedir.